خانه / اخرین مطالب / داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

چند روز از باخت تیم استقلال در دربی 85 گذشته است ولی همچنان بعضی از هوادارن این تیم به داوری معترض هستند و حتی مسؤلین باشگاه نیز به صورت رسمی از داوری بازی شکایت کرده اند. در ادامه ناحقی هایی که به ضرر پرسپولیس انجام شد را مشاهده کنید.

داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

 

اخراج نشدن روزبه چشمی !

روزبه چشمی که تقریبا در دقیقه ۲۰ بر روی علی علیپور مرتکب خطا شد و پنالتی ای به سود پرسپولیس گرفته شد ، محکوم به اخراج بود.

طبق قوانین در صورتی که بازیکنی با دروازه‌بان تک به تک باشد و توسط بازیکن حریف گرفته شود باید اخراج شود. روز به چشمی قبل از قیچی کردن پای علی علیپور ابتدا او را با دست گرفته بود که در تصویر روزنامه گل کاملا مشخص است.

نظر بیژن حیدری ( داور بازی ) در مورد عدم اخراج روزبه چشمی :

” اگر مدافع استقلال در محوطه جریمه مهاجم پرسپولیس را هُل می‌داد یا بازیکن را می‌گرفت، علاوه بر پنالتی باید اخراج می‌شد. “

تا اینجای کار استقلال باید ۱۰ نفر میشد و دیگر نمی توانست به خوبی بازی را اداره کند و مورد فشار بازیکنان پرسپولیس قرار میگرفت که به احتمال بالا گل های دیگری را نیز به همراه داشت.

 

داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

 

اخراج نشدن وریا غفوری

این بازیکن در اواخر مسابقه، زمانی که به تصمیم داور اعتراض داشت، با سینه به داور کوبید و این مسئله از دید دوربین ها دور نماند. حرکت وریا 100 در 100 اخراج داشت چون نمونه های مشابه زیادی را در فوتبال دیده ایم که داور برای اخراج بازیکن کوتاهی نکرده است و حتی از سوی کمیته انضباطی محرومیت های طولانی را نیز به همراه داشته است ( مانند پیام صادقیان ) .

داوری دربی 85 کاملا به ضرر پرسپولیس

 

و اما اعتراض رسمی استقلال مبنی برا اخراج شدن کمال کامیابی نیا و صحبت های داور :

” باید در مورد این صحنه توضیح دهم. ربیع‌خواه در چند دقیقه سه بار مرتکب خطا شد و به همین دلیل به او کارت نشان دادم. در این صحنه، ربیع‌خواه از بالا تنه و کامیابی‌نیا از پایین تنه مرتکب خطا شدند. برخی از دوستان می‌خواهند بقبولانند که در این صحنه اشتباه یا بازیکن خطاکار را گُم کرده‌ام. چطور ممکن است از فاصله دو متری، بازیکن را گم کنم؟ آیا نمی‌توانم دو بازیکن که همزمان روی یک بازیکن دیگر هجوم می‌برند را، تشخیص دهم؟ چطور دوستان می‌گویند چنین حرفی را می‌زنند؟ تشخیص بازیکنی که از بالا تنه و دیگری از پایین تنه خطا کرده، سخت است؟

کارت زرد ربیع‌خواه به خاطر نقض مکرر مقررات بود و اینکه به دلیل خطاهای پی در پی کارت گرفت. ضمن اینکه، اگر من بر فرض مثال، به کامیابی‌نیا کارت نشان می‌دادم، آیا این بازیکن در نیمه دوم مراقب بازی خود نمی‌شد تا کارت زرد دوم را نگیرد؟ ”

 

جک و مطالب طنز ضد استقلال

درباره ی admin

همچنین ببینید

نظر جنجالی محسن تنابنده درباره جام ملت ها

نظر جنجالی محسن تنابنده درباره جام ملت ها

نظر جنجالی محسن تنابنده درباره جام ملت ها نظر عالی و مناسب محسن تنابدنه بازیگر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *